KILÁ, KTORÉ MI ZMENILI ŽIVOT 

Júlia Rašlová – Judita Gembická

Knihu Kilá, ktoré mi zmenili život  som napísala spolu s  novinárkou Juditou Gembickou, ktorá naše spoločné dielo predstavuje takto: „Je to pravdivý príbeh ženy, ktorá chvíľu vyhrávala, chvíľu prehrávala svoj boj s nadbytočnými kilami. Kolotoč diét a následného prejedania ju priviedol na vrchol hmotnostnej špirály: k nelichotivým 132 kilogramom".Mala som 35 rokov, keď som konečne našla tú správnu cestu! Dnes mám 42 rokov a postavu si udržujem už niekoľko rokov. Moje postrehy a skúsenosti vás presvedčia o tom, že v každom veku je možné začať zdravo žiť a stať sa príťažlivou ženou. V knihe nájdete ajzdravé recepty na každý deň a v prílohe cvičebnú zostavu na DVD .

 

 

 AKO DOBRE JESŤ A NEPRIBRAŤ

Júlia Rašlová

    

  Priznávam sa dobrovoľne, vždy som rada jedla, a bolo to na mne vidieť. Môj jedálniček sa však  skladal prevažne z tučných a sladkých jedál.Myslela som si ,že keď prestanem jesť schudnem,opak bol však pravdou.Pochopila som ,že  iba úpravou stravy a zaradením pohybu do svojho života ,kilá pôjdu dobrovoľne dolu.Podarilo sa  a dnes sa môžem s chuťou najesť bez toho, že by som priberala.Dokázala som nielen schudnúť, ale štíhlou aj zostať. Po úspechu svojej prvej knihy Kilá, ktoré mi zmenili život, sa na mňa obrátilo množstvo žien s prosbou a podrobnejší návod ako vyhrať boj s kilami. To sa stalo motiváciou k napísaniu kuchárskej knihy s receptami, tipmi a trikmi ako dobre jesť a nepribrať. Dúfam že Vám bude dobrou inšpiráciou.

 

 

 

 

....malá ukážka z knihy ...

 

 

   Aj malá zmena môže znamenať veľké výsledky

  Diár 2013

   Júlia Rašlová

                                 

Vreckový diár ,ktorý Vám môže pomôcť,aby ste prišli úspešne do cieľa. Je to ťahák na štíhlu líniu ,kde nájdete triky a nápady ako treba chudnúť a ako si svoju  vysnívanú váhu a postavu aj udržať.

 

                                    

                                 ...    malá ukážka  z diára...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                         

 

Kontakt

Chudnem-rozumne

Družstevná 8
Limbach
90091

+421.903743302