Teraz to dáš .

18.12.2012 20:25

 

Teraz to dáš.

Predvianočný zhon a nákupy sú už v plnom prúde . A určite sa žiadnej z nás nechce rozmýšľať o tom , aké predsavzatia  a sľuby si dáme do budúceho roka. Nebodaj ešte tak otravovať  s chudnutím, alebo  zmenou svojho životného štýlu.

Ale aj tak .Viem že teraz máme hlavu plnú pečenia, varenia , upratovania ,nákupov darčekov a staráme sa o kopec iných vecí ktoré ešte treba zariadiť  . Nedá mi však, už teraz sa zamyslieť nad tým ,čo budem robiť  po Novom roku. Teda ja to viem ,ale viete to aj vy?

Veľakrát som sa stretla s ľuďmi ,ktorý sa ma pýtali na to ,ako sa mi podarilo tak schudnúť. Otázky tipu „Julka čo mám robiť, aby som schudol “alebo schudla boli na dennom poriadku. „ Alebo daj mi návod čo mám robiť“. Je ťažké však tak rozsiahlu vec vysvetliť za pár minút. Jednoducho sa to nedá. A tak som sa známym len útržkami tých najpodstatnejších  vecí ,snažila vysvetliť ako sa mi podarilo zatočiť s tými otrasnými kilami. Neskôr ma začali oslovovať aj moji čitatelia ,ktorý čítali prvú motivačnú knihu. Ťažko však v jednom maile  vysvetlíte ako sa správne stravovať ,kedy treba piť, ako často jesť alebo cvičiť. Nehovoriac o tom, ak má záujemca o radu ešte aj zdravotné problémy.

Preto som sa rozhodla že napíšem Diár- ťahák na štíhlu líniu. Bolo trocha ťažké vracať sa o niekoľko rokov späť  a vybavovať si moje začiatky chudnutia, lebo verte ,alebo nie, vtedy som ešte nevedela ako ďaleko sa dostanem ,preto som si veľmi svoje postrehy nezapisovala.

Našťastie mám dobrú pamäť a nakoľko bola táto životná situácia pre mňa veľmi významná ,spomienky mi zostali v pamäti. Pekne som sa vracala späť na začiatok ,do prvých dní a potom mesiacov , môjho úspešného boja s kilami. A tak sa mi podarilo deň po dni vyskladať celý rok s radami a postrehmi na každý deň a týždeň, aby aj vaše chudnutie bolo úspešné. Prečo by sa to nemalo podariť vám ,keď sa to podarilo mne. Len vy to budete mať troška jednoduchšie ,máte predsa ťahák. Veľmi rada sa s vami podelím o svoje skúsenosti a rady. Verte že nič nie je vymyslené, ani prikrášlené, všetko  je naozaj odskúšané na mne.

Takže ,od Nového roka začíname. Pýtate sa ,že čo ? Vymyslela som pre vás  projekt :

„Do júna v krajšom tele“ . Stačí ak si kúpite diár a ja vám budem oporou vo vašom rozhodnutí  zmeniť svoj životný štýl. Diár nám poslúži na to, aby ste si všetko mohli zapísať  a tak sa neskôr vyvarovali chýb ktoré ste poprípade robili. Pravidelne raz za týždeň, zhodnotím naše úspechy ,ale aj neúspechy. K  radám v Diári pridám ešte niečo navyše . A pre najúspešnejších z vás mám pripravené malé prekvapenie .  

   

 

Kontakt

Chudnem-rozumne

Družstevná 8
Limbach
90091

+421.903743302