Poradňa

Titulok: motivacia Vložil: ella Dátum: 04.11.2012

ahoj julka,ja som si len nedavno kupila tvoju knihu ,,ako dobre jest a nepribrat´´,pretoze aj ta prva ma velmi oslovila.nasla so vnej vela skvelych receptov.moj problem spociva v tom ze aj ked som si upravila stravu a jem viac zeleniny ,pijem nesladene caje a vodu a pridala som aj viac pohybu,tak rucicka na vahe stoji a nejde ani dolu ani hore.co robim zle?moja vaha je 75kg,174cm a vek 38 rokov.potrebujem zhodit asi 5kg a zpevnit brusne partie.vopred dakujem za motivaciu a radu....

Titulok: Re:motivacia Vložil: julka Dátum: 06.11.2012

ahoj ella. Niekedy sa naše telo s nami pohráva ako sa mu chce. Môžeme robiť všetko čo sa len dá, cvičíme, jeme ako treba a kilá sa nás držia ako kliešť. Otázka je že či má ešte z čoho vlastne chudnúť. Pri tvojej výške 174 cm a veku sa mi zdá tvoja váha celkom v pohode. Neviem ako dlho cvičíš ,ale telo ak naberá svalovú hmotu váži viac. Skús sa skôr merať ako vážiť ,výsledky určite uvidíš na centimetroch a nie na kilách. Inak totiž vyzerá postava ktorá je trénovaná ako postava čo nerobí nič pri tých istých kilách na váhe. Moja rada znie : rob všetko ako doteraz ,cvič ,správne sa stravuj a nezaoberaj sa kilami .Aj stres a veľká sústredenosť na kilá bráni chudnutiu, A telo určite po určitom čase pochopí ,že ty si víťaz a kilá začnú ubúdať. Držím palce. :)

Titulok: potrebujem poradit Vložil: janka Dátum: 02.11.2012

s veľkým záujmom som si prečítala knihu o dobrom vareni-jedlá z ktorých sa nepriberá- a som prekvapená ako jednoducho a hlavne kvalitne sa dá variť. mám niekoľko kuchárskych kníh ale táto ma v dobrom skutočne prekvapila a mám ju stále poruke. Napriek dobrým radám by som osobne potrebovala poradiť s neskutočne veľkou chuťou na čokoládu, kakao a čokoládové koláčiky. Som schopná na posedenie zjesť aj pol plechu a potom mám strach stúpiť na váhu.Iné sladkosti skôr nemusím ako musím . Prosím poradte mi.

Titulok: Re:potrebujem poradit Vložil: Julka Dátum: 04.11.2012

Ahoj Janka.
Som rada ,že sa ti kniha páči. Variť zdravšie je naozaj jednoduché ,aj keď sa to niekedy tak nezdá. Bojovať s chuťou na čokoládu a koláče je naozaj ťažké . Pokús sa nahradiť čokoládu a koláče ovocím ,ktoré obsahuje tiež cukor. Ak aj po zjedení ovocia budeš mať neznesiteľnú chuť na čokoládu ,kupuj si kvalitnú horkú čokoládu ,ktorá obsahuje najmenej 70% kakaa. Dnes je už v obchodoch bohatý výber čokolád aj s vyšším obsahom kakaa. Samozrejme ,že ju tiež nemôžeš zjesť celú , určite ti postačí kúsok ,a aby si ju vychutnala ,pomaly si ju rozpúšťaj v ústach .Uvidíš že na pokrytie chuti ti to bude stačiť .Držím palce .

<< 8 | 9 | 10 | 11 | 12

Pridať nový príspevok

Kontakt

Chudnem-rozumne

Družstevná 8
Limbach
90091

+421.903743302