Poradňa

Titulok: Re:hlásenie č.5 Vložil: Julka Dátum: 30.05.2013

Ahoj El.
Ani sa nepohrávaj s myšlienkou ,že niečo nevydržíš. Vydržíš všetko ,najhoršie už máš za sebou a teraz to pôjde ako po masle. Teším sa s tebou ,je to úžasné ako si sa do toho obula. Jahody sú sezónne ovocie a myslím ,že ti naozaj neublížia ak ich budeš konzumovať v rozumnom množstve a skôr doobeda ako večer. Tak ti držím palce a o dva týždne čakám ľahšie hlásenie. Ahoj Julka

Titulok: Re:hlásenie č.5 Vložil: Maria Dátum: 08.06.2013

Milá El!
Teším sa s Vami,že sa Vám darí chudnúť.Majte trpezlivosť a verte,že sa budete tešiť z každého úspechu chudnutia,aj keď to nepôjde tak rýchlo,ako by ste chcela.Treba vydržať!!!! A je tu Júlia,ktorá Vám vďačne poradí a podporí ,vo Vašej snahe schudnúť.
Srdečne Vás pozdravujem a verím,že ten cieľ schudnúť k 40 sa vydarí....Mária

Titulok: Re:hlásenie č.5 Vložil: Mária Dátum: 08.06.2013

Ahoj El!
Ty si tak úprimná,že si z Teba treba brať príklad. Verím,.že si sa tých jahôd najedla a urobila si si radosť.Máš to ako odmenu za tie kg,ktoré si už zhodila.
Pokračuj,teším sa!!!!!! Mária

Titulok: prosba o radu Vložil: Kika Dátum: 21.05.2013

Milá Julka, momentálne som po jednom chirurgickom zákroku po ktorom nemôžem športovať. Rátam, že z pohybovej aktivity som na 2 týždne určite vyradená. Preto som sa chcela spýtať o nejakú radu aby som nepriberala. Doteraz som sa riadila rovnice čo zjem to treba aj spáliť. Jem 5x denne malé porcie, vyradila som pečivo, zemiaky, ryžu sladkosti ale popri tom všetkom som aj veľa športovala. Preto sa obávam ako to na mňa bude teraz pôsobiť. Schudla z 91 kg na 72 kg a chcem dať dole ešte tých sedem kíl, no je mi jasné, že teraz sa ten proces spomalí, nemôžem vykonávať nič pri čom sa spotím, aby som nedostala infekciu. Preto ťa chcem veľmi pekne poprosiť o radu, či ťa nenapadajú nejaké tipy a rady, aby som určite nepribrala. Ďakujem veľmi pekne. Viem, že som len veľmi stručne opísala svoju situáciu, snáď to bude stačiť.

Titulok: Re:prosba o radu Vložil: Julka Dátum: 21.05.2013

Ahoj Kika.
Myslím ,že sa nemusíš báť priberania ak sa stravuješ pravidelne a zdravo. Bola som tiež v situácii keď som nemohla týždeň cvičiť ,a moje telo sa s tým vysporiadalo. Ak v strave skonzumuješ len toľko energie koľko spáliš váha by mala zostať na rovnakom čísle. Ak máš však strach ,že bez cvičenia priberieš skús dlhšie prechádzky. Človek sa nemusí spotiť ,aby vydal energiu naviac. Je možné že sa spaľovanie tuku spomalí, ale niekedy je dobré ak sa váha na chvíľu stabilizuje. Po návrate k cvičeniu sa opäť všetko vráti do starých koľají. Držím palce. Julka

Titulok: Re:Re:prosba o radu Vložil: Kika Dátum: 21.05.2013

Ahoj Julka, Ďakujem za tvoju odpoveď, no som z toho tak trocha nešťastná lebo mi to tak fajn už zasa išlo a teraz ma zasa niečo zabrzdí, tak verím, že máš pravdu, že keď sa dám do poriadku tak pôjde to spaľovanie opäť aspoň tak ako teraz. snažím sa jesť toľko aby som spálila tak snáď kilá horu nepôjdu, ďakujem za podporu.

Titulok: Vysoká škola chudnutia :) Vložil: Mag Dátum: 20.05.2013

Ahojky!
Tak som sa dnes odvážila a hlásim váhu 102,9kg..... Julka ďakujem za podporu, cenné rady a povzbudivé slová..... hreje to pri srdci, že človek v tom nie je sám a má spriaznenú dušu, na ktorú sa môže kedy koľvek obrátiť....rozhodla som sa vážiť 1xtýždenne ......vždy v pondelok podám hlásenie ako sa mi darííííí....Dochudnutia priatelia :)

Titulok: Re:Vysoká škola chudnutia :) Vložil: Julka Dátum: 21.05.2013

Ahoj Mag.
Teším sa na tvoje hlásenia ,verím ,že ti to pôjde,veď keď som to zvládla ja tak to dokážeš aj ty . Choď na to a daj pekne kilám naviac navždy zbohom. Julka

Titulok: Re:Vysoká škola chudnutia :) Vložil: El Dátum: 21.05.2013

Ahoj Mag,
vitaj v klube! Ja keby som mala 102,9 kg, skákala by som od radosti! Takže žiadne sťažnosti, pustime sa do toho, máš predomnou riadny náskok, a dúfam že nepripustíš, aby som Ťa dobehla:-)))
Ja nepatrím medzi expertov na diéty, vždy som bola obézna, a ani netuším aké to je byť štíhlou...ale už som veľmi zvedavá.
Budem sledovať Tvoje hlásenia, a nezabudni, na Vianoce sme kočky!
Doschudnutia!
El

Titulok: Vysoká škola chudnutia :) Vložil: Mag Dátum: 19.05.2013

Ahojte!
Dievčence (dúfam, že Vám to nevadí) moje, keď Vás takto čítam ako pekne Vám to ubúda rozhodla som sa aj ja, že je najvyšší čas začať so sebou niečo robiť. Neviem presne koľko vážim no určite niečo cez stovku - zajtra sa odvážim a podám hlásenie.Teraz po prečítaní Vašich úspechov som plná elánu, energie, no ako sa poznám moja eufória mi dlho nevydrží. Dúfam, že s Vašou pomocou a hlavne podporou to dokážem. O pár mesiacov mám 40rokov a svoje kilá striedavo vláčim na sebe cca 20 rokov. Podobne ako všetky ženy aj ja somm vyskúšala nekonečné množstvo zaručených diét, po ktorých som schudla, ale samozrejme po skončení diéty aj všetko na seba nabrala. Ujo JOJO prišiel vždy. Aj keď mám momentálne strach a stres z kontroly, ktorá ma čaká o pár dní v BA na onkológii, dúfam a verím, že všetko dobre dopadne, a že aj naďalej budem prekypovať pevným zdravím. Tak dievčence moje držte mi palce, aby som to tento krát dotiahla do zdarného konca. Lúčim sa s Vami slovami: Každá cesta nech je akokoľvek dlhá začína vždy prvým krokom.

<< 10 | 11 | 12 | 13 | 14 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Chudnem-rozumne

Družstevná 8
Limbach
90091

+421.903743302