Poradňa

Titulok: Nedať sa odradiť Vložil: Táňa Dátum: 20.09.2013

Ak dovolíte, aj ja by som sa pochválila. Som tu z vás asi najstaršia, ale po upravení váhy pod stovku ( 94 kg ) sa cítim oveľa mladšia. Od januára som zhodila 18 kg čo nie je nejaká veľká sláva, ale ja som na seba hrdá. Všetky pokusy s cvičením zlyhali na mojom členku, tak mi zostali len prechádzky, ale aj to je lepšie ako nič :) Vymenila som šatník, zmenila účes a farbu vlasov...proste som iná žena.
PS : Už vyše mesiace stagnujem na váhe, ale nedám sa odradiť, táto strava mi vyhovuje a po dlhých rokoch nemám problémy s pálením žáhy.

Všetkým odhodlaným schudnúť držím palce.

Titulok: Re:Nedať sa odradiť Vložil: Julka Dátum: 23.09.2013

Milá Táňa. Gratulujem ku krásnemu úbytku na váhe. 18 kilogramov je krásne číslo . Je prirodzené ,že telo po určitej dobe chudnutia spomalí. redukciu ,alebo sa úplne zastaví.Je to normálne telo si zvyká na svoju novú váhu a po určitom čase opäť začne chudnúť. Stalo sa to aj mne ,viem ,že je to človeka demotivuje ,ale ako píšeš nedaj sa odradiť .Držím ti palce a prajem veľa šťastia a trpezlivosti

Titulok: Polročné výročie - hlásenie č.9 Vložil: El Dátum: 19.09.2013

Milá Julka, Dievčatá,
ani som sa nenazdala, a pol roka uplynulo odo dňa, kedy som skoro skolabovala na váhe:-)
A poslušne Vám hlásim, že som zase ľahšia, dnes ráno to bolo 108,6 kg!!! Dokopy som zo seba už zložila 20,4 kg...by ste neverili, ako som na seba pyšná:-) Dokonca už aj vyzerám oveľa lepšie...Ja viem že žena čo váži viac než metrák nemôže byť modelka, ale cítim sa vcelku dobre a dokonca pekne...
Idem na to pomaly, svojim tempom, a kým to bude aspoň kilečko za mesiac, ja budem spokojná, a nebudem zatiaľ nič meniť. Dávam veľký pozor, aby som jedla pravidelne, nieže ten môj metabolizmus si len tak zmyslí, a spomalí....:-) Teraz je super, sezóna všetkého ovocia a zeleniny vrcholí, veľmi rada sa každý týždeň vyberiam na "Miletičku", je to taký pekný pohľad...dá sa potom taaaaak dobre najesť. Po pečenej tekvici sa idem zadrhnúť...
Už asi tuším, že občiansky preukaz nebudem mať do Vianoc späť, ale budem k tomu blízko....nestojí mi to za to, aby som sa zbytočne naháňala a svoje telo rozkolísala. Veď tie mesiace utekajú tak rýchlo, že nestíham otáčať kalendár.
Takže dievky, budúce leto sme sexice na pláži!!!!
Ale rozhodla som sa, že si zaslúžim veeeeľkúúúú odmenu, tak idem na predĺžený víkend k moru sa trošku ohriať:-)...však kto by nás mal rozmaznať, ak nie my samé?
Srdečne Vás pozdravuje
El

Titulok: Re:Polročné výročie - hlásenie č.9 Vložil: Julka Dátum: 23.09.2013

Ahoj El.
Si skrátka super.Ideš krásne a ukážkovo z váhou dolu a do leta budeš určite v cieli.Drž sa a teším sa na Tvoje ďalšie hlásenia.

Titulok: Hlásenie č.8 Vložil: el Dátum: 23.08.2013

Milé dievčatá,
dlho som sa neozvala, ale nemala som sa veľmi čím chváliť. Leto síce bolo super, ale ťažko som znášala tie horúčavy. Nechcelo sa mi veľmi jesť ani cvičiť ani variť,no čo Vám poviem... bola som nedisciplinovaná potvora...:-( Na klimatizáciu som alergická, hneď niečo chytím, takže som to musela poctivo odpotiť...
Ale keďže sa príjemne ochladilo, už aj ja som "v normále" a späť v režime. Konečne...
Poslušne hlásim 110,2 kg!
Síce za posledný mesiac a pol je to len mínus 1,6 kg, ale stále je to mínus! Ale už to ide pomalšie.
Dokopy to už mám 18,8 kg....
18.marca oslavujem polročné výročie chudnutia, dúfam že to už padne dvacka:-)
Začínam mať vážnu krízu v šatníku, ale som povedala že do jesene vydržím, letné veci už nekúpim, dojazdím to čo mám:-)
Srdečne Vás zdraví
el

Titulok: Re:Hlásenie č.8 Vložil: Julka Dátum: 26.08.2013

Ahoj El. Už som sa nevedela dočkať tvojho hlásenia. Je pravda ,že toto leto nám dalo zabrať ,ver tomu že aj mne.Ale ty pokračuješ výborne,vôbec nevadí ,že chudneš pomalšie ,veď za pol roka schudnúť pomaly 20 kilogramov je úžasný úspech. Gratulujem a držím ti palce. Julka

Titulok: Cviky na štíhlejší paže, ruce, prsty Vložil: Laky Dátum: 17.08.2013

Krásný, slunečný den vzácná Juli a všechny drahé ženy z této poradny :)
Mám na vás dotaz Juli a případně toho, kdo ví poradit ověřené cviky... Jaké cviky jste cvičila na štíhlé paže, prsty, které teď máte? Mám dosti tlusté celé ruce a i prsty, jsou schované ve vrstvě tuku a velmi se mi to nelíbí! Mám jinak celkem souměrnou postavu, ale potřebuji dát pryč z mého těla tak 20 kg. Vaše skutečné příběhy vás všech zde se mě velmi dotýkají! Díky upřímně za to, co jste touto poradnou odstartovala za úžasné změny v životě nás mnohých žen v čele z vaší úžasnou, velmi povzbuzující celoživotní změnou Juli! Srdečně díky!

Titulok: Re:Cviky na štíhlejší paže, ruce, prsty Vložil: Julka Dátum: 20.08.2013

Prajem Vám pekný deň Laky.
Veľmi pekne Vám ďakujem za milé slová. Teší ma ak môj príbeh niekoho povzbudí do zmeny životného štýlu.Priznám sa ,že počas mojej redukcie som sa na cvičenie rúk veľmi nesústredila. Samozrejme ,že som na ruky cvičila ,ale bolo to vrámci celkového cvičenia a tvarovania tela.Keď moje telo začalo redukovať, redukovalo súmerne z jednotlivých obvodov teda aj z rúk. Neviem či by som vám vedela jednotlivé cviky na ruky odborne popísať preto Vám posielam link na cvičenie rúk ,ktoré cvičím teraz .
https://www.posilka.tv/clanky/trening-zeny/cele-telo/30/video-trening-ruky-chrbat-boky-brucho/

Čo sa týka prstov ,tie som mala vždy tenšie aj keď som mala nadváhu. Myslím že ak zredukujete tých 20 kilogramov o ktorých píšete ,určite budú tenšie aj prsty. Prajem Vám veľa úspechov a dajte o sebe ešte vedieť .Julka

Titulok: Ide to Vložil: Klara Dátum: 15.08.2013

Ahojte. Chcem sa Julke podakovať za "naštartovanie". Chudnem celý život. Prešla som rôznymi dietami, ale všetky to poznáte... hned je to naspäť.
Čítala som knihu už dávno. Ale vždy bol nejaký dôvod, ked sa to nedalo :)
Tento rok som sa nakopla, ked som sa zbadala na fotke, kde som pri mojej o 4 roky mladšej sestre vyzerala ako jej mama. Začínala som s váhom 116 kg!!! Bože strašné číslo. Ale aj keď mi do občianskeho preukazu chýbaju ešte 2kg, som happy. :)
Rozhodla som sa napísať tu preto, že som si až teraz uvedomila, že je to o zmene celého životného štýlu a že som si uvedomila... že tie tučné jedlá ... mi už nechutia.
Boli sme na akcii a tam gulaše, klobasy.... No mňa striasalo pri pohľade na to všetko, kedysi pre mňa dobré jedlo. Idem pomaly, ale nevadí, hlavne, že to ide dolu. Začínam aj cvičiť, pretože tie kila mi nejakú veľkú fyzickú aktivitu nedovoľovali. Max. prechádzky - chôdza. Cítim sa o veľa lepšie a hlavne si už môžem na seba niečo kupiť a nielen padáky :)
Prajem všetkým krásny zvyšok leta ... život je krásny :)
Ahojte
Klára

Titulok: Re:Ide to Vložil: Julka Dátum: 20.08.2013

Milá Klára.
Čo najúprimnejšie gratulujem k úspechu. Verím,že sa ti aj naďalej darí a držím palce.
Julka

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Chudnem-rozumne

Družstevná 8
Limbach
90091

+421.903743302