Poradňa

Titulok: Vysoká škola chudnutia :) Vložil: Mag Dátum: 30.07.2013

Ahojte :)
Hurááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá moja váha dnes konečne ukázala dvojciferné číííííííííííííííííííííííííííslo :), jupíííííííííííííííííííííííííííííí motala som sa stále hore, dole nie a nie sa dostať pod tú stovku...trvalo to cca. okolo 6 týždňov a nemohla som ju pokoriť..... ja sa tak tešííííííííííííííííííííííím..... zatiaľ milé babuľky len toľko v skratke, ak bude viac času tak sa ozvem ....
Do chudnutia priatelia
.D

Titulok: Re:Vysoká škola chudnutia :) Vložil: Julka Dátum: 05.08.2013

Ahoj mag teším sa s tebou ,držím palce ak by si niečo potrebovala ozvi sa .... Julka

Titulok: Pozdrav Vložil: El Dátum: 04.07.2013

Mile dievcata,
Srdecne Vas zdravim zo zasluzenej a slnecnej dovolenky.budem dlllhooo,takze najblozsie hlasenie o vahe podam az o tri tyzdne.prajem Vam krasny jul!
P.s.drzte palce aby som nepodlahla kalorickym pokuseniam
El

Titulok: radosť Vložil: Julka Dátum: 01.07.2013

Ahojte dievčatá.
Práve som sa vrátila z dovolenky a čakajú ma tu samé úžasné správy. Viem ,že sa budem už asi opakovať ako veľmi sa s Vami teším a ako veľmi vám držím palce. Každým vašim strateným kilogramom mi dokazujete ,že malo zmysel vydať knižky práve pre takých úžasných ľudí ako ste vy. Zobrali ste si to najlepšie. Pochopili ste že chudnutie je o niečom inom ako o diétach a rôznych doplnkoch na chudnutie. Vybrali ste sú tú ťažšiu cestu ,ktorá je však korunovaná vašim zaslúženým úspechom. Myslím na vás ,držte sa a hlavne to nevzdávajte ,pretože to najhoršie máte už za sebou. Teraz sa budete z vášho chudnutia už len tešiť.A ja sa budem tešiť s vami. Julka

Titulok: hlásenie č.7 Vložil: El Dátum: 26.06.2013

Milá Julka, milé Dievčatá,
poslušne hlásim ďalší úbytok, dnes ráno to bolo 111,8 takže za dva týždne ďalších 1,4kg!!! dokopy to činí 17,2...parádička.
Za poslednú dobu som si uvedomila a stále viac a viac si uvedomujem to že mám neskutočné šťastie, že sa mi v chudnutí darí. Začala som vnímať čo sa týka životosprávy svoje okolie viac, a s úžasom som zistila, že skoro každý rieši svoju váhu. Neuveriteľné....a veru väčšine z nich sa nedarí. Tento nový fenomén "diétovania" rieši celý národ, a pri tom sme v priemere stále väčší a väčší. Je to zvláštny paradox. Ale skôr sa stretávam s nezmyselným diétovaním, a so všelijakými cudzojazičnými názvami, a pri tom všetci už vieme aký je správny postup, a málokto ho dodržuje...ale čo už, aj ja som musela dospieť do obrých rozmerov, aby sa mi otvorili oči...
Včera som musela kúpiť nové spodné prádlo...všetko sa zmenšuje...(len medzi nami dievčatami som z 105F sa dostala na 95E:-)))) dokonca som kúpila konečne aj nejaké oblečenie, a hádajte, akú mám konfekčnú veľkosť! KONEČNE 48!!!...ani si nepamätám, že som niekedy takúto veľkosť mala. Ja viem, že to je stále ešte veľkosť stanu, ale už len dvojmiestneho.:-)
Srdečne Vás zdraví
El


Titulok: Re:hlásenie č.7 Vložil: Mária Dátum: 30.06.2013


Veľmi Ti fandím a ver,že to píšem úprimne,lebo som tým prešla a teším sa s Tebou,keď napíšeš,že je to zase o kg menej.Vydrž to,dá sa to a človek sa cíti veľmi fajn potom,čo zdoláš svoj zväzok a prídeš do cieľa. Mne to trvalo rok a úbytok - 35 kg ma veľmu teší a prajem to i Tebe!!!!

Titulok: Vysoká škola chudnutia Vložil: Mag Dátum: 16.06.2013

Ahojte ! Hlásim váhu 100,8 kg. Váha mi v poslednej dobe stála, ale mohla za to moja psychická nepohoda ( kontrolné onko vyšetrenie, a končiace skúškové obdobie) no všetko mám chvalabohu úspešne za sebou, a konečne sa môžem znovu naplno venovať sama sebe. Ono fakt platí, že to všetko začína v hlave. Posledný týždeň maximálna pohoda a dnes ráno na váhe -1,9kg. Som na seba pyšná, že som to nevzdala aj ked sa váha nepohla ani o deko..... Už sa teším na ďalšiu ľahšiu nedeľu..Do chudnutia mag :)

Titulok: Re:Vysoká škola chudnutia Vložil: El Dátum: 17.06.2013

Ahoj Mag,
blahoželám:-) Ale najdôležitejšie je, že výsledky máš v poriadku:-) Teším sa s Tebou. A Ty máš už len malilinký kúsok, aby si padla pod tú potvoru stovku....ani sa nenazdáš a si tam!
Dúfam že aj ja mám Tvoju výdrž!
Krásne slnečné dni želá
El

Titulok: pre El Vložil: niky Dátum: 13.06.2013

gratulujem El!!!! Mohka by si sem prosím Ťa napísať svoj jedálniček.....ďakujem :)

Titulok: Re:pre El Vložil: niky Dátum: 13.06.2013

El ešte by ma zaujímalo akú prestávku máš medzi jedlami a v ktorú hodinu približne jedávaš dskujeeeeeeeem

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Pridať nový príspevok

Kontakt

Chudnem-rozumne

Družstevná 8
Limbach
90091

+421.903743302